• خدمات پزشکی پرستاری در سراسر شیراز
  • تلفن (روی شماره کلیک کنید):  09179308785
  • شبانه روزی   با مجوز رسمی

کشیدن بخیه در خانه شیراز

کشیدن بخیه در منزل شیراز
کشیدن بخیه در منزل شیراز
کشیدن بخیه در خانه شیراز

بخيه براي بستن زخم ها، جراحت ميباشد. بستن زخم با نخ بخيه انجام ميشود . كشيدن بخيه در بدن به محل زخم و مدت زماني كه زخم خوب شود بستگي دارد .ترميم زخم در هر قسمت بدن زمان مختلفي طول ميكشد و زمان مناسب کشیدن بخیه توسط متخصص جراح و تعیین میشود . براي مثال  زخم صورت ٣-٥روز ؛دست و پا ٢هفته ؛ناحيه سر و شكم ٧-١٠روز حدودا طول ميكشد تا پوست ترمیم شده و بخیه کشیده شود.براي كشيدن بخيه سطح زخم از نطر ترمیم و عفونت برسی میشود و در نهايت پس از انجام اقدامات لازم بخيه با ابزار لازم کشیده می شود .

بخيه ها دو نوع اند : جذبي و غيرجذبي .نوع جذبي در طول زمان جذب ميشود و نیاز به کشیدن ندارد . نوع غيرجذبي (نخ نایلون ، سیمی منگنه ای استپلر) بعد از بسته شدن زخم ، كشيده ميشود.

کشیدن بخیه باید توسط پزشک یا پرستار انجام شود .

عوارض کشیدن بخیه توسط افراد غیرمتخصص : عفونت ، خونریزی ، بازشدن زخم و …

اگر شرايط رفتن به مراكز درماني را نداريد با مركز پرستاری در منزل شیراز تماس بگیرید .  مشاوره رایگان بگيريدو در صورت  تشخیص متخصصین مرکز ، کارشناس مربوطه این کار را در منزل به صورت کاملا استریل و تخصصی در کمال آرامش و آسایش برای شما عزیزان انجام می دهد .

مرکز پرستاری در منزل شیراز

۰۹۱۷۹۱۷۴۵۴۰

۰۹۱۷۴۷۶۲۸۶۶

کشیدن بخیه درمنزل شیراز

سایر خدمات مرکز :

اجاره تجهیزات پزشکی ، فیزیوتراپی در منزل ، کاردرمانی در منزل ، گفتار درمانی در منزل ، جابجایی بیمار با آمبولانس خصوصی ، مراقبت ویژه پرستاری در منزل ، مراقبت عمومی از بیمار در منزل و بیمارستان ،

با یک تماس بیمارستان را به منزل شما می آوریم…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *